сите категории

Ладно фалсификување за комуникации

ОЕМ трговија на големо прилагодено нерѓосувачки DIN Подигнувач за очи

Предмет: Нерѓосувачки шрафче за кревање око

Големина: M8-M64

Стандарден производствен производ: ISO, GB, JIS, DIN, BS и ANSI стандарди, или цртежи обезбедени од клиенти.

Материјали: железо, јаглероден челик, итн.

Третман / завршна обработка: Галванизиран пасивиран, хромиран , итн

Апликација: Бродоградба, железница, градежништво, помошен гасовод, поморски спас, аеродромска изградба, воздушна вселена и сл.

Анкета сега!
ОПИС

функција

материјал не'рѓосувачки челик, железо, јаглероден челик, итн.
големина M8-M64
Услуги ОЕМ, дизајн, прилагодено
Сертификат ISO9001, IATF16949 , ROHS
Времето за испорака Во рамките на 10-20 работни дена по депонирањето или примената на уплатата
апликација

Бродоградба, железница, градежништво, помошен гасовод, поморски спасување, аеродромска изградба, воздушна вселена и др

Контрола на квалитетот ISO стандард, 100% Инспекција на целосен опсег преку производство
По продажбата на услуги Ние ќе го следат секој клиент и да ги реши сите ваши проблеми задоволни по продажбата
Порт превозот Шенжен
плаќање ТТ; 30% платиле за депозит од Т / Т пред аранжманот за производство, билансот што треба да се плати пред пратката.


Предност

1) Нуди видео и фотографии со детали слободно за време на производството.

2) Производство според точноста на цртежите, мерење на склопување за откривање на функцијата и

строга контрола на квалитетот за да се обезбеди 0 стапка на враќање

Може да се обезбеди нарачки од 3) 99%

4) Материјалите што ги користиме се оптимални

5) Конкурентна фабричка цена со ист квалитет и услуга

6) Најсоодветен метод на пакување на различни производи.
Испраќам барање
Контакт
ОДНОСЕН ПРОИЗВОД
Како можеме да ви помогнеме?

Дали сакате да најдете решенија за прицврстување? Контактирајте нè, ​​за да дознаете како CHE ве поддржува.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ