сите категории

Ладен фалсификат за електрични уреди

Нестандардна машина за глава со дупчиња со цинк

Материјал: челик / легура / бронза / железо / јаглероден челик / итн

Оценка: 4.8 / 6.8 / 8.8 / 10.9 / 12.9

спецификација: M0.8-M12 или 0#-1/2" и ние исто така произведуваме според барањата на клиентите

Стандарден: ISO, DIN, JIS, ANSI/ASME, BS

Certificate:ISO14001:2004/ISO9001:2008,ISO/TS16949:2009

Боја: Можеме да обезбедиме приспособени услуги според вашите потреби

Површински третман: Можеме да обезбедиме приспособени услуги според вашите потреби


Анкета сега!
ОПИС

материјалјаглероден челик, легура на челик, бакар, не'рѓосувачки челик, итн.
големинаМ1-М12, прилагодено според вашиот цртеж.
УслугиОЕМ, дизајн, прилагодено
Површински третманПасивација
* Полирање
* Анодизирање
* Песок детонација
* Галванизација (боја, сина, бела, црна цинк, Ni, Cr, калај, бакар, сребро)
* Црн оксид слој
* Отстранување на топлина
* Топло поцинкуване
* Рѓа превентивно масло
СертификатISO9001:2008,ISO14001:2004,IATF16949,ROHS
апликацијаАвто делови 、 Електрични апарати 、 Комуникациски уреди 、 Медицински помагала
Контрола на квалитетотISO стандард, 100% Инспекција на целосен опсег преку производство
По продажбата на услугиНие ќе го следат секој клиент и да ги реши сите ваши проблеми задоволни по продажбата

Терминал-завртки-де

Предност

1) Нуди видео и фотографии со детали слободно за време на производството.

2) Производство според точноста на цртежите, мерење на склопување за откривање на функцијата и 

строга контрола на квалитетот за да се обезбеди 0 стапка на враќање

Може да се обезбеди нарачки од 3) 99%

4) Материјалите што ги користиме се оптимални

5) 24 часа онлајн услуга

6) Конкурентна фабричка цена со ист квалитет и услуга

7) Најсоодветен метод на пакување на различни производи.

ЦНЦ -2

Испраќам барање
Контактирајте нѐ
ОДНОСЕН ПРОИЗВОД
Како можеме да ви помогнеме?

Дали сакате да најдете решенија за прицврстување? Контактирајте нè, ​​за да дознаете како CHE ве поддржува.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ