сите категории

Инјекција за медицинска опрема

Пластични шестоаголни капачиња од куполи со купола

Големина: Стандарден.но-стандард според цртеж или примероци

Материјал: најлон, компјутер, PVDF, PP, тефлонски и др

Карактеристики: Добра антикорозивна способност

Боја: Бела, црна или обичај

Сертификат за квалитет: ISO9001: 2008, ISO14001: 2004

Рок на плаќање: ТТ 30% депозит однапред, 70% Биланс пред бродот


Анкета сега!
ОПИС


материјал Пластика, најлон, компјутер, PVDF, PP, тефлорија и др
Карактеристики Добра антикорозивна способност
боја Бела, црна или обичај
големина Стандард.но-стандард според цртеж или примероци
Сертификат за квалитет: ISO9001: 2008, ISO14001: 2004
Систем за квалитет на инспекција: ИСО стандард, 100% инспекција со целиот опсег преку производство.
Опрема: Тест на тврдост, тест на вртежен момент, тест за издржливост, тест за механичка големина, извештај ROHS за сертифицирање на тест за мил и слично според вашата потреба.
Процес на инспекција: Влезната контрола на квалитет → Контрола на квалитетот на процесот → Завршна контрола на квалитет → Контрола на квалитетот на пратката
рок на плаќање ТТ 30% однапред депозит, 70% Биланс пред бродот
пакување рефус + картон + палета, мала кутија + картон + кутија


Препорака

Предност

1) Нуди видео и фотографии со детали слободно за време на производството.

2) Производство според точноста на цртежите, мерење на склопување за откривање на функцијата и

строга контрола на квалитетот за да се обезбеди 0 стапка на враќање

Може да се обезбеди нарачки од 3) 99%

4) Материјалите што ги користиме се оптимални

5) 24 часа онлајн услуга

6) Конкурентна фабричка цена со ист квалитет и услуга

7) Најсоодветен метод на пакување на различни производи.


Пакување


Испраќам барање
Контакт
ОДНОСЕН ПРОИЗВОД
Како можеме да ви помогнеме?

Дали сакате да најдете решенија за прицврстување? Контактирајте нè, ​​за да дознаете како CHE ве поддржува.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ