сите категории

Занитвам

Кина производство на челик Поп занитвам

Материјал: Алуминиум, челик

Diameter: M3.0/M3.2/M4.0/M4.8/M5.0/M6.4

Должина: 5mm-30mm

Точка: Стан, Остро.

Опсег на зафат: 0.031 '' - 1.135 '' (0.8мм-29мм)

Заврши: Цинк позлатен / обоен.

Друг материјал: Алуминиумска глава- челичен мандел, челичен мандел од не'рѓосувачки челик, мандел од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик.

• Термин на плаќање: ТТ 30% депозит однапред, 70% Биланс пред бродот

• Пакување: рефус + картон + палета, мала кутија + картон + кутија

Анкета сега!
ОПИС

Прилагодени дизајни се прифаќаат.

OEM / ODM наредбите се добредојдени.


материјал: Алуминиум 5050 Алу. легура 5052 алу, 5054 алу, 5154alu, 5056 алу, 5754 алу, челик, бакар, сите не'рѓосувачки челик 304/316

тип: Отворен тип, запечатен тип, мулти-држач тип, кора од типот, жлеб тип,, unigrip тип, WS / A / B / SC-BOLT тип, WS / A / B-SC-тип на заклучување, тип W-сијалица, полите- тип на фиксирање;

Тип на глава: Глава купола, глава на ЦСК, голема глава

Стандард: DIN7337 ASME JIS GB ISO

Површина: полиран, поцинкуван, сликарско, природно

ISO сертификат: ISO9001:2008,ISO14001:2004,IATF16949,ROHS

Трговски рок: FOB / CIF / CFR

Рок на плаќање: T / T, L / C, Western Union


• Примарни конкурентни предности:

1) Нуди видео и фотографии со детали слободно за време на производството.

2) Производство според точноста на цртежите, мерење на склопување за откривање на функцијата и

строга контрола на квалитетот за да се обезбеди 0 стапка на враќање

Може да се обезбеди нарачки од 3) 99%

4) Материјалите што ги користиме се оптимални

5) Конкурентна фабричка цена со ист квалитет и услуга

6) Најсоодветен метод на пакување на различни производи.

Испраќам барање
Контакт
ОДНОСЕН ПРОИЗВОД
Како можеме да ви помогнеме?

Дали сакате да најдете решенија за прицврстување? Контактирајте нè, ​​за да дознаете како CHE ве поддржува.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ