Të gjitha kategoritë

Falsifikim i ftohtë për pjesët e automjetit

kromatikë të kromuar me çelik arra të rrotave të rrotës konike

Item: chrome plated steel conical seat wheel lug nuts

Size: M12*1.25, M12*1.5, M14*1.5, M14*1.25, Etj

Standardi i prodhimit: Standardet ISO, GB, JIS, DIN, BS dhe ANSI, ose vizatimet e dhëna nga klientët.

Materialet: hekuri, çeliku i karbonit, çeliku i lidhjeve, bakri, çeliku i pandryshkshëm, plastika, aliazh rezistent ndaj korrozionit, etj.

Procesi: kreu i ftohtë, grushtimi, kthimi, mulliri, prerja e telit, prerja me lazer, bluarja, izolimi, saldimi, riveting, etj.

Trajtimi / Mbarimi: Brushing 、 Anodizues 、 Zink i kromuar 、 nikel i praruar 、 i kromuar

Kërkesat: Jo Burrs 、 Scratches 、 Tenda 、 Gropa

Aplikimi: Pjesë Auto

Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

Ky lloj arrë lugësh ose arrë rrote është një shul, konkretisht një arrë, që përdoret për të siguruar një

rrota në një automjet. Në mënyrë tipike, arrat e bagazheve gjenden në automjete, kamionë (kamionë),

dhe automjete të tjera të mëdha që përdorin goma gome.

Materiali është prej çeliku, dhe ndryshku parandalohet duke elektroduar në sipërfaqen e jashtme.


Ne mund të bëjmë shumë më mirë në anti-ndryshk me krom sesa shumë fabrikë të tjera. sepse

testi ynë i llakut të kripës mund të jetë 72 orë ose edhe më shumë.

Trajtimi dhe inspektimi kundër ndryshkut

Ne zgjedhim linjë të përparuar të prodhimit elektroplating për t'u siguruar që arrë lug me cilësi më të mirë të plating.

Dhe ne do të marrim mostrat e inspektimit çdo grumbull të arrave të bagazheve të rrotave me makinën e provës së kripës.


Test i shkallës

Ne do të marrim mostra nga inspektimi çdo grumbull i bulonave të bagazhit të rrotave.

Për tu siguruar që produkti 35K ose SCM435 mund të jetë shkalla 8.8 ose 10.9.


Çeliku.

Ne zgjedhim çelik me cilësi të mirë për t'u siguruar që arrat dhe bulonat e rrotave të rrotave mund të jenë shumë më shumë siguri.

Madhësia e temës
1/2-20, M12*1.25, M12*1.5, M14*1.5, M14*1.25, 9/16-18, etc.
material çelik
Ngjyra copë, e zezë, e kuqe, blu, etj
Trajtimi Sipërfaqja

Krom, Zink, Elektroforetik, Dacromet, etj.

Klasë Zakonisht Nota 6 ose Përshtatni klasën 8

Testi i spërkatjes së kripës (Testi i Mbrojtjes së Rustit)

72 orë ose edhe më shumë

Pse të zgjidhni na

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit

për të zbuluar funksionin dhe kontrollin e rreptë të cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.
HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI