Të gjitha kategoritë

Falsifikim i ftohtë për pjesët e automjetit

Customzied weld nut for automotive

Madhësia: e përshtatur

Llojet e kokës: gjashtëkëndësh, i rrumbullakët, katror, ​​etj.

Standardi i prodhimit: Standardet ISO, GB, JIS, DIN, BS dhe ANSI, ose vizatimet e dhëna nga klientët.

Materialet: hekuri, çeliku i karbonit, çeliku i lidhjeve, bakri, çeliku i pandryshkshëm, plastika, aliazh me temperaturë të lartë, aliazh bakri, aliazh me bazë nikeli, aliazh me forcë të lartë, aliazh rezistent ndaj korrozionit, etj.

Procesi: kreu i ftohtë, grushtimi, kthimi, mulliri, prerja e telit, prerja me lazer, bluarja, izolimi, saldimi, riveting, etj.

Trajtimi / Mbarimi: Brushing 、 Anodizues 、 Zink i kromuar 、 nikel i praruar 、 i kromuar

Kërkesat: Jo Burrs 、 Scratches 、 Tenda 、 Gropa

Aplikimi: Pajisjet elektrike Electrical Pajisjet e komunikimit Dev Pajisjet Mjekësore 、 Pjesë Auto

Hetim Tani!
PËRSHKRIMI
Aplikime

Ndërtesat rezidenciale tregtare, stacionet e metrosë, stacionet hekurudhore, aeroportet, llojet

e tuneleve të transportit, supermarketeve, termocentraleve, terminaleve, depove të naftës,

depo të mëdha dhe ndërmarrje industriale dhe minierash, etj.

Llojet e Produktit

Arrat përdoren kryesisht për t'u ngjitur në vida ose bulona për fiksim. Ne ofrojmë të ndryshme

arra në specifikimet standarde dhe të personalizuara, duke përfshirë arra të thurura, arra hex,

arra të bllokuara, arra fllanxhe, arra K, arra të verbër, arra të saldimit, arra trapezoidale, arra të çara,

arra krahësh, arra sysh, arra rrote, arra të rrumbullakëta dhe arra thumba.


Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit

për të zbuluar funksionin dhe kontrollin e rreptë të cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.


图片 1


HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI