Të gjitha kategoritë

Falsifikim i ftohtë për pjesët e automjetit

hex head drilling screw with flange metric

Madhësia: M1-M12

Standardi i prodhimit: Standardet ISO, GB, JIS, DIN, BS dhe ANSI, ose vizatimet e dhëna nga klientët.

Materialet: hekuri, çeliku i karbonit, çeliku i lidhjeve, bakri, çeliku i pandryshkshëm, plastika, aliazh me temperaturë të lartë, aliazh bakri, aliazh me bazë nikeli, aliazh me forcë të lartë, aliazh rezistent ndaj korrozionit, etj.

Procesi: kreu i ftohtë, grushtimi, kthimi, mulliri, prerja e telit, prerja me lazer, bluarja, izolimi, saldimi, riveting, etj.

Trajtimi / Mbarimi: Brushing 、 Anodizues 、 Zink i kromuar 、 nikel i praruar 、 i kromuar

Kërkesat: Jo Burrs 、 Scratches 、 Tenda 、 Gropa

Aplikimi: Pajisjet elektrike Electrical Pajisjet e komunikimit Dev Pajisjet Mjekësore 、 Pjesë Auto


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI


materialçeliku i karbonit, çeliku i lidhjeve, bakri, çeliku i pandryshkshëm, etj.
MasatM1-M12, Përshtatur sipas vizatimit tuaj.
SherbimetOEM, dizajn, përshtatur
Trajtim sipërfaqësorpassivation
* lustrim
* Anodizing
* Sand prish
* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)
Veshje me oksid të zi
* Nxehtësia-asgjësimin
* Hot-dip galvanizing
* Vaj parandalues ​​ndryshku
CertifikatëISO9001:2008,ISO14001:2004,IATF16949,ROHS
MoqMOQ ulët
Kohë për dorëzimBrenda 10-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar
AplikacionPjesë Auto Aparate elektrike Dev Pajisjet e Komunikimit Dev Pajisjet Mjekësore
Kontrolli i cilësisëStandard ISO, 100% Inspektimi i gjithë gamës përmes prodhimit
Pas sherbimit te shitjesNe do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
Shipping PortShenzhen
pagesëTT; 30% e paguar për depozitë nga T / T para aranzhimit të prodhimit, bilanci që duhet të paguhet para dërgesës.


Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI