Të gjitha kategoritë

Falsifikim i ftohtë për komunikime

OEM me shumicë të personalizuar DIN Lift Bolt për ngritjen e syrit

Artikulli: Bolt i syrit ngritës DIN inox

Madhësia: M8-M64

Standardi i prodhimit: Standardet ISO, GB, JIS, DIN, BS dhe ANSI, ose vizatimet e dhëna nga klientët.

Materialet: hekuri, çeliku i karbonit, etj.

Trajtimi / Mbarimi: Galvanizuar i pasivuar, i kromuar , etj

Aplikimi: Ndërtimi i anijeve, hekurudha, ndërtimi, ndihmës tubacioni, shpëtimi detar, ndërtimi i aeroportit, hapësirës ajrore, etj.

Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

tipar

material çelik inox, hekuri, çeliku karboni, etj.
Masat M8-M64
Sherbimet OEM, dizajn, përshtatur
Certifikatë ISO9001, IATF16949, RoHS
Kohë për dorëzim Brenda 10-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar
Aplikacion

Ndërtimi i anijeve, hekurudha, ndërtimi, ndihmës tubacioni, shpëtimi detar, ndërtimi i aeroportit, hapësirës ajrore, etj

Kontrolli i cilësisë Standard ISO, 100% Inspektimi i gjithë gamës përmes prodhimit
Pas sherbimit te shitjes Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
Shipping Port Shenzhen
pagesë TT; 30% e paguar për depozitë nga T / T para aranzhimit të prodhimit, bilanci që duhet të paguhet para dërgesës.


Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

6) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.
HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI