Të gjitha kategoritë

Falsifikim i ftohtë për pajisjet elektrike

Wholesale Custom metal Carbon steel racket screw zinc plated spade-head regular thumb screws

Item Name:Racket Spade Head Thumb Screw

Specification: Including and over M2, the length according to customer's requirements.

Manufacturing standard:ISO, GB, JIS, DIN, BS and ANSI standards, or drawings provided by customers.

Materials: iron, carbon steel, alloy steel, copper, stainless steel, plastics, high-temperature alloy, copper alloy, nickel-base alloy, high-strength alloy, corrosion-resistant alloy, etc.

Process:cold heading, punching, turning, milling, wire cutting, laser cutting, grinding,Insulation,Welding,Riveting,etc.

Treatment/Finishing:Brushing、Anodizing、Zinc Plated、Nickel Plated、Sn Plated

Requirements: No Burrs、Scratches、Dents、Pits

Application:Electrical Appliances、Communication Devices、Medical Devices、Auto Parts

Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

Përshkrim

Emri i produktit Racket Spade Head Thumb Screw
Materiali në dispozicion Carbon steel, Stainless steel, Brass or As your requirements
Specifikim Including and over M2, the length according to customer's requirements.
Klasë 4.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9,A2-70,A2-80,A4-70,A4-80
Finishing Sipërfaqja Plain, passivated, (ROHS)Zn-plated, Ni-plated, As your requirements
Standardi Ekzekutiv ISO, GB, DIN, JIS, ANSI, BSW, IFI...
Vërtetimi i Cilësisë ISO9001,ISO14001,IATF16949, ROHS, SGS
Procesi i Prodhimit Cold forge heading/Secondary machine/Threading/Surface treatment/(Automatic) testing/(Automatic) Packing/Shipping
Shembull i disponueshmërisë Stocks within 7 working days, customized samples will be sent within 10-15 working days after received your tooling fee.
Koha Lead Usually 10-15 working days and it's based on the order quantities.
Paketim Carton: 32*24*14cm/24*21*14cm Pallet: 110*100*14cm Or according to customer's design.

尺寸细节球拍螺丝

Advantage:

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi në përputhje me saktësinë e vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe kontrolli i rreptë i cilësisë për të siguruar 0 norma e kthimit.

3 99% urdhra mund të sigurohet koha e dorëzimit.

4) Materialet që përdorim janë optimale.

5) 24 orë shërbim online.

6) Çmimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim.

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.


CNC

HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI