Të gjitha kategoritë

Falsifikim i ftohtë për pajisjet mjekësore

Custom CNC precision machining fastener copper flange head bolt brass chrome plated hexagonal flange bolts

Madhësia: M2-M36

Llojet e kokës: magji, fllanxhë, etj.

Standardi i prodhimit: Standardet ISO, GB, JIS, DIN, BS dhe ANSI, ose vizatimet e dhëna nga klientët.

Materialet: hekuri, çeliku i karbonit, çeliku i lidhjeve, bakri, çeliku i pandryshkshëm, plastika, aliazh me temperaturë të lartë, aliazh bakri, aliazh me bazë nikeli, aliazh me forcë të lartë, aliazh rezistent ndaj korrozionit, etj.

Procesi: drejtimi i ftohtë, shpimi, kthimi, frezimi, prerja e telit, etj.

Trajtimi / Mbarimi: Brushing 、 Anodizues 、 Zink i kromuar 、 nikel i praruar 、 i kromuar

Kërkesat: Jo Burrs 、 Scratches 、 Tenda 、 Gropa

Aplikimi: Pajisjet elektrike Electrical Pajisjet e komunikimit Dev Pajisjet Mjekësore 、 Pjesë Auto


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

tipar

materialbrass,copper,carbon steel, alloy steel, stainless steel,etc.
MasatM2-M36.Përshtatur sipas vizatimit tuaj.
SherbimetOEM, dizajn, përshtatur
Trajtim sipërfaqësorpassivation
* lustrim
* Anodizing
* Sand prish
*Electroplating(color, blue, white, black zinc, Ni, Cr, tin, copper, silver,Chrome Platted,golden)
Veshje me oksid të zi
* Nxehtësia-asgjësimin
* Hot-dip galvanizing
* Vaj parandalues ​​ndryshku
CertifikatëISO9001: 2008 , IATF16949 ROHS
AplikacionPjesët e automjeteve liances Pajisjet elektrike De Pajisjet e komunikimit 、 Pajisjet mjekësore
Kontrolli i cilësisëStandard ISO, 100% Inspektimi i gjithë gamës përmes prodhimit
Pas sherbimit te shitjesNe do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
We at CHE International Manufacturer, Supplier and Exporter of Complete Range of Brass Components. We Use the Best Raw Materials to Manufacture Various Brass Components and Non-Ferrous Metal Components. Our Machined Components are Manufacture for Various Metals Ranging from 2 mm to 200 mm.

flange bolts-0907


Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe 

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

6) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.

7) Custom Packaging, Box Packing


Rrjedhjen e procesit


HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI