Të gjitha kategoritë

Falsifikim i ftohtë për pajisjet mjekësore

Vetë çeliku vidhos vidhos çmimin e fabrikës

Madhësia: M1-M8

Llojet e kokës: tigan, i rrumbullakët, Cross, hex, etj.

Standardi i prodhimit: Standardet ISO, GB, JIS, DIN, BS dhe ANSI, ose vizatimet e dhëna nga klientët.

Materialet: hekuri, çeliku i karbonit, çeliku i lidhjeve, bakri, çeliku i pandryshkshëm, plastika, aliazh me temperaturë të lartë, aliazh bakri, aliazh me bazë nikeli, aliazh me forcë të lartë, aliazh rezistent ndaj korrozionit, etj.

Procesi: kreu i ftohtë, grushtimi, kthimi, mulliri, prerja e telit, prerja me lazer, bluarja, izolimi, saldimi, riveting, etj.

Trajtimi / Mbarimi: Brushing 、 Anodizues 、 Zink i kromuar 、 nikel i praruar 、 i kromuar

Kërkesat: Jo Burrs 、 Scratches 、 Tenda 、 Gropa

Aplikimi: Pajisjet elektrike Electrical Pajisjet e komunikimit Dev Pajisjet Mjekësore 、 Pjesë Auto


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

tipar

(1) Nxehtësia e trajtuar.

Vida vetë-përgjimi të çelikut të karbonit duhet të karburizohen, dhe vida vetë-përgjimi të çelikut të pandryshkshëm duhet të jenë

të jetë zgjidhje e ngurtë e ngurtësuar. Për të arritur vetitë mekanike dhe performancën

Pronat të kërkuara për vida vetë-përgjimi.

(2) Trajtimi sipërfaqësor.

Sipërfaqja e produktit ka nevojë për trajtim të mbrojtjes së sipërfaqes, përgjithësisht trajtim elektrodues.

Disa produkte duhet të trajtohen me fosfat (fosfim), të tilla si vida vetë-përgjimi të kartonit

janë kryesisht fosfatues.

(3) Procesi i drejtimit të ftohtë.

Rekomandohet të përdorni një makinë drejtimi të ftohtë me shpejtësi të lartë dhe një petëzim të fillesë me shpejtësi të lartë

makine ose një makinë lëvizëse me shpejtësi të lartë planetare. Theksi i lartë shpejtësia është të sigurohet

kualiteti i produktit. Vetëm koka e vidhos të vetë-përgjimit të prodhuar nga makina me shpejtësi të lartë është

formuar, dhe fije cilësia është e lartë.


Llojet

1. Vidhë e jashtëzakonshme e vetë-përgjimit

2. Vida vetë-përgjimi të vetë-prerjes

3. Vida vetë-shtypëse të vetë-shtypjes (vida vetë-përgjimi)

4. Vida vetë-përgjimi të vetë-shpimit (vida vetë-shpuese)

Vida vetë-përgjimi të panelit në mur (thonjtë e tharjes)

5. Thonjtë e pllakave të fibrës

6. Lloje të tjera të vidhave të vetë-përgjimit (vida vetë-përgjimi të trasha dhe të holla)

Emri i Produktit vidë vetë përgjimi
material çeliku i karbonit, çeliku i lidhjeve, bakri, çeliku i pandryshkshëm, etj.
Masat M1-M8.Përshtatur sipas vizatimit tuaj.
Sherbimet OEM, dizajn, përshtatur
Tolerancë +/- 0.01mm deri +/- 0.002mm
Trajtim sipërfaqësor passivation
* lustrim
* Anodizing
* Sand prish
* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)
Veshje me oksid të zi
* Nxehtësia-asgjësimin
* Hot-dip galvanizing
* Vaj parandalues ​​ndryshku
Certifikatë ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, RoHS
Moq MOQ ulët
Kohë për dorëzim Brenda 10-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar
Aplikacion Pjesë Auto Aparate elektrike Dev Pajisjet e Komunikimit Dev Pajisjet Mjekësore
Kontrolli i cilësisë Standard ISO, 100% Inspektimi i gjithë gamës përmes prodhimit
Pas sherbimit te shitjes Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
Shipping Port Shenzhen
pagesë TT; 30% e paguar për depozitë nga T / T para aranzhimit të prodhimit, bilanci që duhet të paguhet para dërgesës.

Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI