Të gjitha kategoritë

Vezë për pajisje mjekësore

Castmimi konkurrues i pjesëve të pajisjeve mjekësore

• Materiali: Aliazh alumini, çeliku, çelik inox


• Kërkesat: Pa Burrs 、 Scratches 、 Tenda 、 Gropa


• Aplikimi: Pajisjet elektrike Electrical Pajisjet e komunikimit Dev Pajisjet Mjekësore Parts Pjesë Auto


• Afati i pagesës: 30% depozitë TT, 70% Bilanci Para anijes


• paketim: pjesa më e madhe + kartoni + paletë, kuti e vogël + kartoni + kuti


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

Modelet e personalizuara pranohen.

Urdhërat OEM / ODM janë të mirëseardhura.


Ne jemi speciale në prodhim sipas mostrës së klientëve tanë ose të shtypura. Ju lutemi na kontaktoni lirshëm

si një mik i mirë nëse jeni të interesuar në produktet dhe shërbimet tona.

Me saktësi të lartë doganore vdesin pjesët që hedhin


Përgatitja dhe bërja e mykut Tipi Zgavër e vetme / muti-zgavër për të njëjtat pjesë / zgavër familjare
2-3 myk i zëvendësuar për ndërveprim
material SKD61, H13, Dievar, QDN, 8407, 2234V, TQ1, 2343, 45 # Steel, etj
dimension Sipas vizatimit ose mostrës.
proces Polonisht / Shkatërrimi i rërës / EDM / Tekstile / bluarje / para-trajtimi / shuarje / përpunimit CNC /
prerje teli / Annealing / etj
Vdes pjesët që hedhin material aliazh çeliku, çeliku, alumini, etj.
Mbaruar / Surfacement Veshje pluhuri / e praruar / pikturë anodizuese / prish rërë / nikel i praruar /
i praruar elektrik / Galvanizues / etj
Projektimi program CAD / UG / Pro-E / Punime të ngurta / JSCAST-V8 / Flow 3D /
Certifikata ISO, SGS, Rohs
Vdes pjesët që hedhin Aplikacion Pjesë dhe përbërës metalikë preciz / Periferikësh të kompjuterit / Komponentë elektronikë të konsumatorit / instrument mjekësor / komponentë industriale / komponentë telekomunikacioni / Pjesë rezervë automobilistike / strehim të lehtë / Aksesorë mobiljesh


Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

6) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.


HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI