Të gjitha kategoritë

Përpunim me precizion të lartë

Wholesale custom aluminum adapter screw kunrled thumb hollow screws

• Materiali: Steelelik ass bronzi 、 Alumini 、 、elik inox


• Trajtimi / Mbarimi i sipërfaqes: Brushing 、 Anodizues 、 Zink i kromuar 、 nikel i praruar 、 i kromuar


• Procesi: Përpunimi CNC 、 Kthimi 、 Mulliri Forg Formëzimi i nxehtë. Falja e ftohtë


• Kërkesat: Pa Burrs 、 Scratches 、 Tenda 、 Gropa


• Aplikimi: Aparatet elektrike Dev Pajisjet e komunikimitMjekësiDetare 、 Pjesë Auto


• paketim: pjesa më e madhe + kartoni + paletë, kuti e vogël + kartoni + kuti


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI


• Avantazhet kryesore konkurruese:

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe 

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.


Masat Madhësitë e personalizuara
Saktësi +/- 0.005mm ~ +/- 0.02 mm
Aplikacion Pjesë rezervë automatike të përdorura
Certifikim ISO9001:2008,ISO14001:2004,IATF16949,ROHS
Aftësitë materiale Alumini, bronzi, bronzi, bakri, metalet e ngurtësuara, metalet e çmuara, çelik inox, lidhjet e çelikut
Tipi Brushimi, shpimi, përpunimi / përpunimi kimik, përpunimi me lazer, bluarja, shërbime të tjera të përpunimit, prototipimi i shpejtë, kthimi, teli EDM
Struktura e mykut I vazhdueshëm

Proces


HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI