Të gjitha kategoritë

Injeksion për pjesët e automjetit

Gome plastike për pjesët e automjeteve

• Materiali: ABS, PA66, PC, PU, ​​PVC


• Trajtimi / Mbarimi i sipërfaqes: Pikturë, ekran mëndafshi, përfundim Sandy


• Procesi: Forma e injektimit


• Kërkesat: Pa Burrs, Gërvishtjet


• Aplikimi: Aparate elektrike, Pajisjet e Komunikimit, Pajisjet Mjekësore, Pjesët Auto


• Afati i pagesës: 30% depozitë TT, 70% Bilanci Para anijes


• paketim: pjesa më e madhe + kartoni + paletë, kuti e vogël + kartoni + kuti


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI


material Plastice, Nylon, PC,PA66, PVC, PP, PTFE, etj
karakteristika Aftësi e mirë anti-korrozioni
ngjyrë E bardhë, e zezë ose me porosi
madhësi Standard.non-standard sipas vizatimit ose mostrave
Certifikata e Cilësisë: ISO9001:2008,ISO14001:2004,IATF16949,ROHS
Sistemi i cilësisë së inspektimit: Standardi ISO, 100% inspektim i gamës së plotë përmes prodhimit.
Pajisje: Test i ngurtësisë, testi i çift rrotullimit, testi i qëndrueshmërisë, testi i madhësive mekanike, raporti ROHS çertifikim i provës Mill dhe etj sipas nevojës tuaj.
Procesi i inspektimit: Kontrolli i kualitetit të hyrjes → Kontrolli i cilësisë së procesit → Kontrolli i cilësisë përfundimtare → Kontrolli i kualitetit para dërgesës
termi pagesës TT depozitë 30% paraprakisht, 70% Bilanci Para anijes
ambalazh pjesa më e madhe + kartoni + paletë, kuti e vogël + kartoni + kuti


Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

6) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme

HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI