Të gjitha kategoritë

Injeksion për pajisjet mjekësore

Arra me kapele prej gjashtëkëndësh plastik

Madhësia: Standard.non-standard sipas vizatimit ose mostrave

Materiali: Najlon, PC, PVDF, PP, PTFE, etj

Karakteristikat: Aftësi e mirë anti-korrozioni

Ngjyra: E bardhë, e zezë ose me porosi

Certifikata e Cilësisë: ISO9001: 2008, ISO14001: 2004

Afati i pagesës: 30% depozitë TT, 70% Bilanci Para anijes


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI


material Plastice, Nylon, PC, PVDF, PP, PTFE, etj
karakteristika Aftësi e mirë anti-korrozioni
ngjyrë E bardhë, e zezë ose me porosi
madhësi Standard.non-standard sipas vizatimit ose mostrave
Certifikata e Cilësisë: ISO9001: 2008, ISO14001: 2004
Sistemi i cilësisë së inspektimit: Standardi ISO, 100% inspektim i gamës së plotë përmes prodhimit.
Pajisje: Test i ngurtësisë, testi i çift rrotullimit, testi i qëndrueshmërisë, testi i madhësive mekanike, raporti ROHS çertifikim i provës Mill dhe etj sipas nevojës tuaj.
Procesi i inspektimit: Kontrolli i kualitetit të hyrjes → Kontrolli i cilësisë së procesit → Kontrolli i cilësisë përfundimtare → Kontrolli i kualitetit para dërgesës
termi pagesës TT depozitë 30% paraprakisht, 70% Bilanci Para anijes
ambalazh pjesa më e madhe + kartoni + paletë, kuti e vogël + kartoni + kuti


recommand

Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.


Paketim


HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI