Të gjitha kategoritë

Pin

Petë pranverë e çelur me çelik inox Chuanghe

• Materiali: çelik inox, çelik karboni, çeliku, bronzi, aliazh alumini, bakri, etj.

• Pajisjet: torno i zakonshëm, makina CNC.

• Procesi metalik: Kthesa CNC, bluarja, shpimi, planifikimi, bluarja, saldimi.

• Trajtimi sipërfaqësor: galvanizues i pikut të nxehtë, ngjyrosje, anodizim, veshje pluhuri, furça, polish.

• Afati i pagesës: 30% depozitë TT, 70% Bilanci Para anijes.

• paketim: pjesa më e madhe + kartoni + paletë, kuti e vogël + kartoni + kuti.

Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

• Avantazhet kryesore konkurruese:

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

6) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.


Masat Madhësitë e personalizuara
Saktësi +/- 0.005mm ~ +/- 0.02 mm
Certifikim ISO9001:2008,ISO14001:2004,IATF16949,ROHS
Aftësitë materiale Alumini, bronzi, bronzi, bakri, metalet e ngurtësuara, metalet e çmuara, çelik inox, lidhjet e çelikut
Tipi Brushimi, shpimi, përpunimi / përpunimi kimik, përpunimi me lazer, bluarja, shërbime të tjera të përpunimit, prototipimi i shpejtë, kthimi, teli EDM
Struktura e mykut I vazhdueshëm


HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI