Të gjitha kategoritë

Gozhdoj

China supply custom aluminum countersunk head drive pin rivet

Item: Countersunk Head Drive Pin Rivet

Madhësia: si kërkesa juaj.

Standardi i prodhimit: Standardet ISO, GB, JIS, DIN, BS dhe ANSI, ose vizatimet e dhëna nga klientët.

Materialet: hekuri, çeliku i karbonit, çeliku i lidhjeve, bakri, çeliku i pandryshkshëm, plastika, aliazh me temperaturë të lartë, aliazh bakri, aliazh me bazë nikeli, aliazh me forcë të lartë, aliazh rezistent ndaj korrozionit, etj.

Procesi: kreu i ftohtë, grushtimi, kthimi, mulliri, prerja e telit, prerja me lazer, bluarja, izolimi, saldimi, riveting, etj.

Trajtimi / Mbarimi: Brushing 、 Anodizues 、 Zink i kromuar 、 nikel i praruar 、 i kromuar

Kërkesat: Jo Burrs 、 Scratches 、 Tenda 、 Gropa

Aplikimi: Pajisjet elektrike Electrical Pajisjet e komunikimit Dev Pajisjet Mjekësore 、 Pjesë Auto

Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

Aplikacion:

në ndërtim, automobil, anije, aeroplan, makineri, pajisje elektrike, mobilje, etj.


Karakteristika:

një lloj fastener i përbërë nga koka dhe shufra e gozhdës


lloji:

Thumba të tipit R, thumba tifozësh, thumba thelbësore (thumba thelbësore), thumba pemësh, koka të rrumbullakëta, koka të sheshta,

thumba gjysëm të zbrazëta, thumba të ngurta, thumba kokë të pasme, thumba thelbësore, thumba të uritur,

këto zakonisht përdoren Përdoret për të lidhur pjesët e thyer me anë të deformimit të vet.

Përgjithësisht më pak se 8 mm përdoret për thithje të ftohtë, dhe më e madhe se kjo madhësi përdoret

thithje e nxehtë. Por ka përjashtime. Për shembull, pllaka e emrit në disa bravë është thyer

me ndërhyrjen e gozhdës dhe vrimës së trupit të bllokimit.


material aluminum alloy,çeliku i karbonit, çeliku i lidhjeve, bakri, çeliku i pandryshkshëm, etj.
MasatPërshtatur sipas vizatimit tuaj.
SherbimetOEM, dizajn, përshtatur
Tolerancë +/- 0.01mm deri +/- 0.002mm
Trajtim sipërfaqësorpassivation
* lustrim
* Anodizing
* Sand prish
* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)
Veshje me oksid të zi
* Nxehtësia-asgjësimin
* Hot-dip galvanizing
* Vaj parandalues ​​ndryshku
CertifikatëISO9001: 2008, ISO14001: 2004, RoHS
AplikacionPjesë Auto Aparate elektrike Dev Pajisjet e Komunikimit Dev Pajisjet Mjekësore
Kontrolli i cilësisëStandard ISO, 100% Inspektimi i gjithë gamës përmes prodhimit
Pas sherbimit te shitjesNe do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
pagesëTT; 30% e paguar për depozitë nga T / T para aranzhimit të prodhimit, bilanci që duhet të paguhet para dërgesës.Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit

për të zbuluar funksionin dhe kontrollin e rreptë të cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.
HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI