Të gjitha kategoritë

Gozhdoj

gozhdë gjysëm e uritur tub tub çeliku me kokë të sheshtë

Item: flat head steel tubular semi-hollow rivet

Madhësia: si kërkesa juaj.

Standardi i prodhimit: Standardet ISO, GB, JIS, DIN, BS dhe ANSI, ose vizatimet e dhëna nga klientët.

Materialet: hekuri, çeliku i karbonit, çeliku i lidhjeve, bakri, çeliku i pandryshkshëm, plastika, aliazh me temperaturë të lartë, aliazh bakri, aliazh me bazë nikeli, aliazh me forcë të lartë, aliazh rezistent ndaj korrozionit, etj.

Procesi: kreu i ftohtë, grushtimi, kthimi, mulliri, prerja e telit, prerja me lazer, bluarja, izolimi, saldimi, riveting, etj.

Trajtimi / Mbarimi: Brushing 、 Anodizues 、 Zink i kromuar 、 nikel i praruar 、 i kromuar

Kërkesat: Jo Burrs 、 Scratches 、 Tenda 、 Gropa

Aplikimi: Pajisjet elektrike Electrical Pajisjet e komunikimit Dev Pajisjet Mjekësore 、 Pjesë Auto

Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

Aplikacion:

në ndërtim, automobil, anije, aeroplan, makineri, pajisje elektrike, mobilje, etj.


Karakteristika:

një lloj fastener i përbërë nga koka dhe shufra e gozhdës


lloji:

Thumba të tipit R, thumba tifozësh, thumba thelbësore (thumba thelbësore), thumba pemësh, koka të rrumbullakëta, koka të sheshta,

thumba gjysëm të zbrazëta, thumba të ngurta, thumba kokë të pasme, thumba thelbësore, thumba të uritur,

këto zakonisht përdoren Përdoret për të lidhur pjesët e thyer me anë të deformimit të vet.

Përgjithësisht më pak se 8 mm përdoret për thithje të ftohtë, dhe më e madhe se kjo madhësi përdoret

thithje e nxehtë. Por ka përjashtime. Për shembull, pllaka e emrit në disa bravë është thyer

me ndërhyrjen e gozhdës dhe vrimës së trupit të bllokimit.


material çeliku, aliazh alumini, etj.
Masat M2-M8, Përshtatur sipas vizatimit tuaj.
Sherbimet OEM, dizajn, përshtatur
përdorim për të lidhur dy pjesë (ose përbërës) me vrimat
Trajtim sipërfaqësor passivation
* lustrim
* Anodizing
* Sand prish
* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)
Veshje me oksid të zi
* Nxehtësia-asgjësimin
* Hot-dip galvanizing
* Vaj parandalues ​​ndryshku
Certifikatë ISO9001, IATF16949, RoHS
Ofrimit kohë Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar
Aplikacion Pjesë Auto Aparate elektrike Dev Pajisjet e Komunikimit Dev Pajisjet Mjekësore
Kontrolli i cilësisë Standard ISO, 100% Inspektimi i gjithë gamës përmes prodhimit
Pas sherbimit te shitjes Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
Shipping Port Shenzhen
pagesë TT; 30% e paguar për depozitë nga T / T para aranzhimit të prodhimit, bilanci që duhet të paguhet para dërgesës.

Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit

për të zbuluar funksionin dhe kontrollin e rreptë të cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI