Të gjitha kategoritë

Bosht

Printer 3D 2510 çmim arrë vidhos topin Kinë

• Artikulli: Printer 3D vidhos me vidhos topin


• Materiali: Steelelik ass bronzi 、 Alumini 、 、elik inox


• Procesi: Përpunimi CNC 、 Mulliri


• Kërkesat: Pa Burrs 、 Scratches 、 Tenda 、 Gropa


• Aplikimi: Pajisje elektrike Parts Pjesë Auto


• Afati i pagesës: 30% depozitë TT, 70% Bilanci Para anijes


• paketim: pjesa më e madhe + kartoni + paletë, kuti e vogël + kartoni + kuti


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

[Teknike OME. është Themelore midis llojeve standarde në industri]

Shitja e zgjidhjes totale të sistemit në përbërësit e makinerive ka qenë prej kohësh detyra jonë numër një.

Ne jemi fabrikë të fabrikës së prodhuesve të drejtpërdrejtë, pyetje të mirëpritura në lidhje me të gjitha kostot dhe çmimet.

Ne mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë konkurrues.

Ne nderuam vlerat e klientit tonë dhe jemi në shërbimin tuaj.


[Advantage]

Ision precizion i lartë

Ad ngarkesë e rëndë

Efficiency Efikasitet i lartë dhe kthyeshmëri


Vidhos Balli që arrin zhurmë të ulët, luhatje të vogla çift rrotullues dhe pa mirëmbajtje afatgjatë

operacioni duke përdorur një kafaz topi.


Emri i Produktit vidhos topin
Accurancy Klasa C7, C5, C3
Procesi i prodhimit Fije e mbështjellë
Gjatësi 100-6000mm (i kapur)
Strukturë Vidhos topi + arrë + top çeliku
Tipi Broching, machining lazer, lineare
Industritë e aplikueshme Makinë CNC me shpejtësi të lartë Ax Axhe XYZ Vegla të makinës për prerje të rëndë Machine Makinë gdhendëse Machine Makinë Printer 3D , pajisje Industriale , Instrumente precize
Krenare kryesore SFU-1204,SFU-1604,SFU-1605,SFU-2005,SFU-2510,SFU-3205,etc.
Kushineta lineare, boshti linear, blloku i rrëshqitjes, mbështetja mbajtëse
Udhëzues linear, vidhos topi, udhëzues cilindrik, faza lineare
Bashkimi, fundi i shufrës, motor stepper etjHETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI