Të gjitha kategoritë

Bosht

Vidhosja kryesore e boshtit të personalizuar Trapezoidal Vidhos dhe arrë topi çeliku

• Artikulli: Printer 3D vidhos me vidhos topin


• Materiali: Steelelik ass bronzi 、 Alumini 、 、elik inox


• Procesi: Përpunimi CNC 、 Mulliri


• Kërkesat: Pa Burrs 、 Scratches 、 Tenda 、 Gropa


• Aplikimi: Pajisje elektrike Parts Pjesë Auto


• paketim: pjesa më e madhe + kartoni + paletë, kuti e vogël + kartoni + kuti


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

[Teknike OME. është Themelore midis llojeve standarde në industri]

Shitja e zgjidhjes totale të sistemit në përbërësit e makinerive ka qenë prej kohësh detyra jonë numër një.

Ne jemi fabrikë të fabrikës së prodhuesve të drejtpërdrejtë, pyetje të mirëpritura në lidhje me të gjitha kostot dhe çmimet.

Ne mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë konkurrues.

Ne nderuam vlerat e klientit tonë dhe jemi në shërbimin tuaj.


[Advantage]

Ision precizion i lartë

Ad ngarkesë e rëndë

Efficiency Efikasitet i lartë dhe kthyeshmëri


Vidhos Balli që arrin zhurmë të ulët, luhatje të vogla çift rrotullues dhe pa mirëmbajtje afatgjatë

operacioni duke përdorur një kafaz topi.


Emri i Produktit Vidhos plumbi
Accurancy Klasa C7, C5, C3
Procesi i prodhimit Fije e mbështjellë
Gjatësi 10-6000mm (i kapur)
Strukturë Vidhos topi + arrë + top çeliku
Tipi Vidhosja e plumbit të makinës CNC
Industritë e aplikueshme Makineri
Krenare kryesore T5 T6 T8 T10 T12 çelik inox Vidhos plumbi vidhos Trapezoidal, etj
Kushineta lineare, boshti linear, blloku i rrëshqitjes, mbështetja mbajtëse
Udhëzues linear, vidhos topi, udhëzues cilindrik, faza lineare
Bashkimi, fundi i shufrës, motor stepper etjHETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI