Të gjitha kategoritë

Pranverë

fasteners çelik inox pranverë tensioni

• Materiali: tel i galvanizuar, çelik inox, bronzi fosfori, hekuri, etj.

• Procesi: formimi i pranverës.

• Kërkesat teknike: pa gërvishtje, gërvishtje, zbritje, çadra.

• Aplikime: Pajisjet shtëpiake, produktet elektronike, pajisjet elektrike, çelsat e rrymës, mikro çelësat, etj.

• Afati i pagesës: 30% depozitë TT, 70% Bilanci Para anijes.

• paketim: pjesa më e madhe + kartoni + paletë, kuti e vogël + kartoni + kuti.

Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

Modelet e personalizuara pranohen.

Urdhërat OEM / ODM janë të mirëseardhura.


Materiali: tel i galvanizuar, çelik inox, bronzi fosfori, hekuri, etj.

Diametri ose trashësia e telit: 0.2 ~ 85 mm

Procesi: Lëndë e parë -Prodhimi-Testimi i parë-mbështjellje-inspektimi-trajtimi i nxehtësisë-pastrimi-trajtimi sipërfaqësor-Testimi përfundimtar-paketimi-transportimi

Mbarimi: Zink, Chorme, Nikel, Argjend, Ar, Kallaj, Veshje pluhur, oksid i zi ose i personalizuar

Aplikimi: Industrial / automatik / Motor / elektronik / energji elektrike / Lodra / Mallra sportive / pajisje makineri etj.


• Avantazhet kryesore konkurruese:

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

6) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.

HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI