Të gjitha kategoritë

vulosje për pajisje elektrike

Pajisjet elektrike Dongguan Chuanghe elektrike çelik inox rondele galvanizuar pranverë për shumicë

Emri i Produktit: Larje pranverë galvanizuar pranverë çeliku inox me shumicë

Size: M1-M36,Si vizatimet tuaja.

Materiali në dispozicion:Steelelik inox, çelik karboni / SS304 / SS31, çeliku aliazh, etj.

Trajtimi Sipërfaqja: Anodizues, zink / nikel i praruar.

Advantage:OEM / ODM / shërbim të personalizuar të ofruar

Kontrolli i cilësisë:Standardi SO, 100% inspektim i gamës së plotë përmes prodhimit

Certifikata:ISO9001, IATF16949

Pas sherbimit te shitjes:Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes

pagesës;TT; 30% e paguar për depozitë nga T / T para aranzhimit të prodhimit, bilanci që duhet të paguhet para dërgesës.

Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

Avantazhet e pjesëve të vulosjes

Meqenëse përpunimi i shtypit shpesh kryhet në temperaturën e dhomës, quhet gjithashtu vulosje e ftohtë. vulosje

formimi është një nga metodat e përpunimit të presionit metalik. Shtë një teknologji inxhinierike që formon një material

bazuar në teorinë e deformimit plastik metalik. Lëndët e para për përpunimin e vulosjes janë përgjithësisht

fletë ose shirit, kështu që quhet edhe vulosje e fletë metalike.


(1) Saktësia dimensionale e pjesëve të vulosjes garantohet nga myku, dhe ka të njëjtat karakteristika,

kështu që cilësia është e qëndrueshme dhe shkëmbimi është i mirë.

(2) Meqenëse përpunohet nga një myk, është e mundur të merret një pjesë që është e hollë ose e lehtë, ka ngurtësi të mirë, të lartë

cilësia e sipërfaqes dhe forma e komplikuar, e cila është e pamundur ose e vështirë për tu prodhuar nga përpunime të tjera

metodat.

(3) Përpunimi i vulosjes në përgjithësi nuk kërkon ngrohjen e boshllëkut, as nuk shkurton një sasi të madhe

metali si prerja, kështu që jo vetëm që kursen energji, por edhe kursen metalin.

(4) Për shtypjet e zakonshëm, mund të prodhohen dhjetëra copa në minutë, dhe shtypje me shpejtësi të lartë mund të prodhohen

qindra mijëra copë në minutë. Pra, është një metodë shumë e efektshme e përpunimit.


Aplikacion

Vulosja nuk është e kufizuar për Produkte Elektronike & Komunikim dhe aplikacione të pajisjeve shtëpiake. Për më tepër,

ka edhe disa fusha të tjera të rëndësishme të aplikimit në të cilat faljet e nxehta mund të shfaqin pikat e forta të tyre:

(1) Industria e aviacionit

(2) Industria ushtarake

(3) Industria e makinerive

(4) Industria e makinerive bujqësore

(5) Industria hekurudhore,

(6) Industria e postës dhe telekomunikacionit

(7) industria e transportit,

(8) Industria kimike

(9) Industria e pajisjeve mjekësore

(10) Industria shtëpiake


Masat M1-M36, Si vizatimet tuaja.
Materiali në dispozicion Steelelik inox, çelik karboni / SS304 / SS31, çeliku aliazh, etj.
Trajtim sipërfaqësor Anodizues, zink / nikel i praruar.
Certifikatë ISO9001, IATF16949, RoHS
Kontrolli i cilësisë Standard ISO, 100% Inspektimi i gjithë gamës përmes prodhimit
QC matës fije, telefonues
Kontrolli i cilësisë Standard ISO, 100% Inspektimi i gjithë gamës përmes prodhimit
I përdorur automjete hidraulike, automobila, makina bujqësore
Pas sherbimit te shitjes Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
pagesë TT; 30% e paguar për depozitë nga T / T para aranzhimit të prodhimit, bilanci që duhet të paguhet para dërgesës.

Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.


Produkte të tjera vulosje


HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI