Të gjitha kategoritë

vulosje për pajisjet mjekësore

rondele pranverë e mbyllur

Emri i produktit: Washers pranverë

Madhësia: M1.6-M24, Si vizatimet ose mostra juaj.

Materiali i disponueshëm: çelik inox, çeliku i karbonit / SS304 / SS31, çeliku i aliazhit, etj.

Trajtimi sipërfaqësor: Anodizues, i zinkuar / nikel i praruar.

Përparësia: OEM / ODM / shërbimi i personalizuar i ofruar

Kontrolli i cilësisë: Standardi SO, 100% Inspektimi i të gjithë gamës përmes prodhimit

Certifikata: ISO9001: 2008, ISO14001: 2004

Shërbimi pas shitjes: Ne do të ndjekim çdo klient dhe do të zgjidhim të gjitha problemet tuaja të kënaqura pas shitjes

Pagesa; TT; 30% e paguar për depozitë nga T / T para aranzhimit të prodhimit, bilanci që duhet të paguhet para dërgesës.


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

Avantazhet e pjesëve të vulosjes

Meqenëse përpunimi i shtypit shpesh kryhet në temperaturën e dhomës, quhet gjithashtu vulosje e ftohtë. vulosje

formimi është një nga metodat e përpunimit të presionit metalik. Shtë një teknologji inxhinierike që formon një material

bazuar në teorinë e deformimit plastik metalik. Lëndët e para për përpunimin e vulosjes janë përgjithësisht

fletë ose shirit, kështu që quhet edhe vulosje e fletë metalike.


(1) Saktësia dimensionale e pjesëve të vulosjes garantohet nga myku, dhe ka të njëjtat karakteristika,

kështu që cilësia është e qëndrueshme dhe shkëmbimi është i mirë.

(2) Meqenëse përpunohet nga një myk, është e mundur të merret një pjesë që është e hollë ose e lehtë, ka ngurtësi të mirë, të lartë

cilësia e sipërfaqes dhe forma e komplikuar, e cila është e pamundur ose e vështirë për tu prodhuar nga përpunime të tjera

metodat.

(3) Përpunimi i vulosjes në përgjithësi nuk kërkon ngrohjen e boshllëkut, as nuk shkurton një sasi të madhe

metali si prerja, kështu që jo vetëm që kursen energji, por edhe kursen metalin.

(4) Për shtypjet e zakonshëm, mund të prodhohen dhjetëra copa në minutë, dhe shtypje me shpejtësi të lartë mund të prodhohen

qindra mijëra copë në minutë. Pra, është një metodë shumë e efektshme e përpunimit.


Aplikacion

Vulosja nuk është e kufizuar për Produkte Elektronike & Komunikim dhe aplikacione të pajisjeve shtëpiake. Për më tepër,

ka edhe disa fusha të tjera të rëndësishme të aplikimit në të cilat faljet e nxehta mund të shfaqin pikat e forta të tyre:

(1) Industria e aviacionit

(2) Industria ushtarake

(3) Industria e makinerive

(4) Industria e makinerive bujqësore

(5) Industria hekurudhore,

(6) Industria e postës dhe telekomunikacionit

(7) industria e transportit,

(8) Industria kimike

(9) Industria e pajisjeve mjekësore

(10) Industria shtëpiake


Masat Si vizatimet tuaja.
Materiali në dispozicion Steelelik inox, çelik karboni / SS304 / SS31, çeliku aliazh, etj.
Trajtim sipërfaqësor Anodizues, zink / nikel i praruar.
Klasë 4.8 / 6.8 / 8.8 / 10.9 / 12.9
Certifikatë ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, RoHS
Kontrolli i cilësisë Standard ISO, 100% Inspektimi i gjithë gamës përmes prodhimit
QC matës fije, telefonues
Kontrolli i cilësisë Standard ISO, 100% Inspektimi i gjithë gamës përmes prodhimit
I përdorur automjete hidraulike, automobila, makina bujqësore
Pas sherbimit te shitjes Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
pagesë TT; 30% e paguar për depozitë nga T / T para aranzhimit të prodhimit, bilanci që duhet të paguhet para dërgesës.

Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.


Produkte të tjera vulosje


HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI