Të gjitha kategoritë

vulosje për pajisjet mjekësore

Pjesë e vulosjes së fletës metalike për elektronikë

Vulosja Për Elektronikë


• Materiali: Steelelik i izoluar 、 bronzi 、 Alumini 、 Stainless Steel ainless PA66


• Trajtimi / Mbarimi: Brushing 、 Anodizues 、 Zink i kromuar 、 nikel i praruar 、 i kromuar


• Procesi: Izolimi 、 Saldimi 、 Rivendosja


• Kërkesat: Pa Burrs 、 Scratches 、 Tenda 、 Gropa


• Aplikimi: Pajisjet elektrike Electrical Pajisjet e komunikimit Dev Pajisjet Mjekësore Parts Pjesë Auto


• Afati i pagesës: 30% depozitë TT, 70% Bilanci Para anijes


• paketim: pjesa më e madhe + kartoni + paletë, kuti e vogël + kartoni + kuti


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.Masat Si vizatimet ose shembulli juaj.
Materiali në dispozicion Steelelik inox, çelik karboni / SS304 / SS31, çeliku aliazh, etj.
Trajtim sipërfaqësor Anodizues, zink / nikel i praruar.
Certifikatë ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, RoHS
Kontrolli i cilësisë Standard ISO, 100% Inspektimi i gjithë gamës përmes prodhimit
QC matës fije, telefonues
Kontrolli i cilësisë Standard ISO, 100% Inspektimi i gjithë gamës përmes prodhimit
Pas sherbimit te shitjes Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
pagesë T / T; 30% e paguar për depozitë nga T / T para aranzhimit të prodhimit, bilanci që duhet të paguhet para dërgesës.


Aplikacion

Vulosja nuk është e kufizuar për Produkte Elektronike & Komunikim dhe aplikacione të pajisjeve shtëpiake. Për më tepër,

ka edhe disa fusha të tjera të rëndësishme të aplikimit në të cilat faljet e nxehta mund të shfaqin pikat e forta të tyre:

(1) Industria e aviacionit

(2) Industria ushtarake

(3) Industria e makinerive

(4) Industria e makinerive bujqësore

(5) Industria hekurudhore,

(6) Industria e postës dhe telekomunikacionit

(7) industria e transportit,

(8) Industria kimike

(9) Industria e pajisjeve mjekësore

(10) Industria shtëpiakeHETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI