Të gjitha kategoritë

Kthimi i pjesëve të automjetit

CNC Machining Pjesë Mekanike e Kursimit Auto

Produkti me emrin: CNC Machining Pjesa Mekanike

Madhësia: Madhësitë e personalizuara

Aplikimi: Pjesë rezervë automatike të përdorura

Certifikimi: ISO9001: 2008 SGS CE

Aftësitë materiale: Alumini, tunxh, bronz, bakër, metale të thekur, metalet e çmuara, çelik inox, lidhjet e çelikut

Struktura e mykut: e vazhdueshme

Lloji: Brushimi, shpimi, përpunimi / përpunimi kimik, përpunimi me lazer, mulliri, shërbimet e tjera të makinerisë, prototipimi i shpejtë, kthimi, teli EDM


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

Ne ofrojmë shërbime të Formëzimit të çelikut dhe përpunimit të pjesëve të përpunimit CNC

CNX përpunimit MAX OD në 300X300mm

Mbi 30 komplete torno cnc mund të përputhen me porositë tuaja me vlerë.

Përafërsia e sipërfaqes: Ra≤0.1μm

Precision: +/- 0.005mm ~ +/- 0.02 mm

Formati i vizatimit: PDF, JPEG, AI, PSD

Kontrolli i minimumit të tolerancës në +/- 0.01 mm.

Procesi: përpunimi me porosi CNC, Proceset e tjera përfshijnë falsifikim të nxehtë të pullave, falsifikim të ngjeshur


Produkt me emrin CNC Machining Pjesa Mekanike
Masat Madhësitë e personalizuara
Saktësi +/- 0.005mm ~ +/- 0.02 mm
Aplikacion Pjesë rezervë automatike të përdorura
Certifikim ISO9001:2008,ISO14001:2004,IATF16949,ROHS
Aftësitë materiale Alumini, bronzi, bronzi, bakri, metalet e ngurtësuara, metalet e çmuara, çelik inox, lidhjet e çelikut
Tipi Brushimi, shpimi, përpunimi / përpunimi kimik, përpunimi me lazer, bluarja, shërbime të tjera të përpunimit, prototipimi i shpejtë, kthimi, teli EDM
Struktura e mykut I vazhdueshëm

Proces


Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.


Produkte te ndryshme
HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI