Të gjitha kategoritë

Kthimi i pjesëve të automjetit

Përshtatës i tubit të karburantit të linjës metrike O, Linja e karburantit

Numri i modelit: AN816-M

Teknika: Billet, Machine CNC

Lidhja: Mashkull, Mashkull AN me lidhës metrikë

Forma: zvogëlim ose zgjerim

Kodi Shef: Gjashtëkëndësh

Ngjyra: E Zezë / Blu ose e personalizuar

Aplikimi: Linja e karburantit të naftës linjë

Një madhësi: 6AN, 8AN, 10AN, 12AN

Madhësia metrike: M6 deri M24

Trajtimi sipërfaqësor: Alumini i anodizuar

Thread: Metrike tek JIC AN

Emri i produktit: Alumini 6061-T6 Alumini AN në përshtatësat e tubave metrikë

Specialiteti: I lehtë, i saktë dhe rezistent ndaj presionit të lartë


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

tipar

1. Për përdorim me yndyrna, lëndë djegëse, LP dhe gaz natyror, ftohje, instrumentim dhe

sisteme hidraulike në lidhjet e tubit të presionit të ulët dhe të mesëm.

2. Projektuar për t’u përdorur me bronz, bakër dhe tub hekuri.

3. Të përpunuara.


Numri Model AN816-M
teknikë Billet, Machine CNC
Lidhje Mashkull, Mashkull AN në lidhësin metrik
Formë duke ulur ose zgjeruar
Kodi Shef Gjashtëkëndësh
Ngjyra E zezë / blu ose e personalizuar
Aplikacion Linja e karburantit të naftës linjë
Një madhësi 6AN, 8AN, 10AN, 12AN
Madhësia metrike M6 në M24
Trajtim sipërfaqësor Alumini i Anodizuar
Fije Metrike me JIC AN
Emri i Produktit Alumini 6061-T6 Alumini AN në përshtatësat e tubave metrikë
Specialiteti I lehtë, precizion i lartë dhe rezistent ndaj presionit të lartë


Proces


Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.


Produkte te ndryshmeHETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI