Të gjitha kategoritë

Kthimi i pjesëve të automjetit

Lustrim i boshtit të makinës

Produkt i quajtur: lustrim i boshtit të makinës

Madhësia: Madhësitë e personalizuara

Certifikimi: ISO9001: 2008 SGS CE

Aftësitë materiale: Alumini, tunxh, bronz, bakër, metale të thekur, metalet e çmuara, çelik inox, lidhjet e çelikut

Struktura e mykut: e vazhdueshme

Lloji: Brushimi, shpimi, përpunimi / përpunimi kimik, përpunimi me lazer, mulliri, shërbimet e tjera të makinerisë, prototipimi i shpejtë, kthimi, teli EDM

Aplikacion:Pajisje mjekësore ,Pajisje elektrike ,komunikimit,pjesët e automjeteve


Hetim Tani!
PËRSHKRIMI

CNC machining pjesët e kthesës

CNX përpunimit MAX OD në 300X300mm

Mbi 30 komplete torno cnc mund të përputhen me porositë tuaja me vlerë.

Përafërsia e sipërfaqes: Ra≤0.1μm

Precision: +/- 0.005mm ~ +/- 0.02 mm

Formati i vizatimit: PDF, JPEG, AI, PSD

Kontrolli i minimumit të tolerancës në +/- 0.01 mm.

Procesi: përpunimi me porosi CNC, Proceset e tjera përfshijnë falsifikim të nxehtë të pullave, falsifikim të ngjeshur


Produkt me emrin CNC machining Parts
Masat Madhësitë e personalizuara
Saktësi +/- 0.005mm ~ +/- 0.02 mm
Aplikacion Pjesë rezervë automatike të përdorura
Certifikim ISO9001:2008,ISO14001:2004,IATF16949,ROHS
Aftësitë materiale Alumini, bronzi, bronzi, bakri, metalet e ngurtësuara, metalet e çmuara, çelik inox, lidhjet e çelikut
Tipi Brushimi, shpimi, përpunimi / përpunimi kimik, përpunimi me lazer, bluarja, shërbime të tjera të përpunimit, prototipimi i shpejtë, kthimi, teli EDM
Struktura e mykut I vazhdueshëm

Proces


Avantazh

1) Ofrimi i videos dhe fotove me detaje lirshëm gjatë prodhimit.

2) Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matja e montimit për të zbuluar funksionin dhe

kontroll i rreptë i cilësisë për të siguruar shkallën e kthimit 0

Me porositë 3 orders 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4) Materialet që përdorim janë optimale

5) Shërbim online 24 orë

6) mimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

7) Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.


HETIM
Na kontaktoni
PRODUKTI I LIDHUR
Si mund të ju ndihmojë?

A po kërkoni të gjeni një zgjidhje fiksimi? Kontaktoni me ne, për të mësuar se si CHE ju mbështet.

NA KONTAKTONI